Online Seans Satın Al

İlişki Sorunları

Sadakatsizlik

Eski Sevgili Meseleleri

Evlilik Sorunları

Platonik Aşk

Yalnızlık

Bazen ilişkilerimizi yaşarken ya da birine aşık olduğumuzda kendimizi olaylara ve duygu durumumuza fazlaca kaptırıp büyük resmi göremeyebiliriz. İşte o zaman dışarıdan bakan ve bu konuda uzman birinden yardım, destek ya da tavsiye almaya ihtiyaç duyarız. İlişkinizde sorunlar mı yaşıyorsunuz? Bana anlatın ve temel sorunun ne olabileceğine ve nasıl düzelebileceğine bakalım. Eski sevgilinizi geri kazanmak mı istiyorsunuz? Durumu değerlendirelim ve yol haritası çıkartalım, hatta beraber çalışalım. Aşk acısı çekiyor ve kurtulmak mı istiyorsunuz, size özel bir yol belirleyelim. Hayatınıza bir türlü istediğiniz kişileri çekemiyor ve ilişkilerinizde hüsrana mı uğruyorsunuz? Sizi nelerin engellediğini bulalım. Ya da birinden etkilendiniz ve onun sizin için uygun olup olmadığından emin değilsiniz. Bir de birlikte değerlendirelim 🙂 

Kısacası aşk ve ilişkilerle alakalı dışarıdan ve tecrübeli bir gözün değerlendirme ve tavsiyelerine ihtiyacınız olduğunda online olarak destek alabilirsiniz. Aile ve arkadaşlarımız bizim tarafımızdan baktıkları ve öyle değerlendirdikleri için her zaman objektif yorumlar yapamayabilirler. Bazen gerçekleri duymak iyi gelir. 

Aşağıdaki linkten Shopier üzerinden e-mail ile danışma alabilirsiniz. 

E-mail Danışma

50TL/adet
  • Kredi Kartı İle Satın Alın
  • E-mail ile sorularınızı sorun
  • 24-48 İçinde Cevabınızı Alın
SIKÇA SORULAN SORULAR

Email danışması nedir

Koçluk seansı almak için yüz yüze görüşme şansımızın olmadığı, vakti olmayan, sormak istediği kısa konuları olan ve sorularına daha çabuk cevap almak isteyen kişilere bu şekilde yardım ediyorum. 

MEMNUN KALMAZSAM?

Benim için en önemli olan şey danışanların fayda görmeleri. Tabii ki bunun için elimden geleni yapıyorum. Aşk ve ilişkiler çok hassas olduğum bir konu, bu nedenle memnun kalmamanız gibi durumun söz konusu olacağını zannetmiyorum. 

Ne zaman cevap alırım?

Aksi belirtilmedikçe, seyahatte ya da eğitimde değilsem 24-48 saat içerisinde cevap veriyorum. 

SKYPE YA DA BAŞKA GÖRÜNTÜLÜ SOHBET MÜMKÜN MÜDÜR?

Maalesef kötüye kullanım ile karşılaşıldığından bu hizmete bir son vermek zorunda kaldım. Anlayışınız için teşekkür ederim. 

NEYE DAYANARAK CEVAP VERİYORSUNUZ?

Aldığım eğitimler, seminerler ve tabii ki tecrübelerime dayanarak sorularınıza cevap veriyorum. Yazarı olduğum kitaplardan dolayı özellikle sorunlu ilişkilerle alakalı çok fazla danışanım oldu, birçoğunda birlikte çalışarak sonuca ulaştık. 

YENİDEN İHTİYACIM OLURSA?

Yeniden seans satın almanız gerekecektir.